underslider

Nasze Pokoje

Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach dwu, trzy lub czteroosobowych oraz apartamentach typu studio wraz z WC, TV, czajnikiem. To doskonałe miejsce, zarówno na krótki pobyt jednodniowy, choć najlepiej można docenić walory miasteczka rezerwując dłuższy pobyt. Istnieje możliwość skorzystania bezpłatnie z Wi-Fi, oraz przyjazdu z czworonożnym przyjacielem. Do Państwa dyspozycji pozostają również: restauracja z kominkiem , bar, plac zabaw dla dzieci, szałas grillowy, monitorowany parking. Czyste górskie powietrze, przyjemna atmosfera, życzliwa i profesjonalna obsługa umożliwią Państwu wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Rozkład pokoi

studio nr 1 - dwa niezalezne pokoje 2osobowe z łazienką i balkonem studio nr 2 - j/w nr 6 - pokój 4osobowy nr 7 - pokój 2 osobowy nr 8 - studio dwa niezależne pokoje 3 osobowe z łazienka i balkonem nr 9 - pokój 4 osobowy z balkonem nr 10 - j/w

Ceny pokoi

Sezon zimowy

od 15.12- 15.03 - cena 60pln od osoby za dobę bez wyżywienia. Pakiety promocyjne w cenie 499pln od osoby za pięc dni z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) Pakiet obowiązuje od niedzieli do piątku. Każdy dodatkowy nocleg z wyżywieniem 99pln.